Послуга «Особистий адвокат»

Послуга «Особистий адвокат» лише починає набирати популярність у нашому суспільстві. Адвокат А. Грушицький надає послугу «Особистий адвокат» як на користь клієнтів, що уклали договір, так і на користь третіх осіб, якщо це передбачено договором.

Ситуації, в яких вимагається допомога адвоката (усна консультація за телефоном або терміновий виклик адвоката) виникають, як правило, раптово. Саме для тих людей, які намагаються упередити виникнення проблеми, чи хоча б не бажають допускати її погіршення, цей вид послуги є оптимальним.

Переваги послуги «Особистий адвокат»

  • цілодобовий зв’язок з адвокатом за телефоном
  • особисті зустрічі, консультації та оперативний виклик адвоката до клієнта

Вартість послуги «Особистий адвокат» істотно різниться і залежить як від видів послуг, що включені, так і від кількості людей, котрим надається ця послуга в межах одного договору. Послуга «Особистий адвокат» затребувана серед осіб, які розуміють, що набагато легше упередити, ніж усувати проблему, що виникла.

Ця послуга буде в нагоді особам, діяльність яких пов’язана з підвищеними ризиками. Наприклад, може бути цікавою водіям (незалежно від стажу).

Якщо вас зацікавила послуга «Особистий адвокат», звертайтеся! Ви зможете обрати оптимальний пакет послуг, який буде максимально відповідати вашим інтересам.