Грушицький Андрій Андрійович

Спеціальність за освітою – правознавство. Диплом УВ №748368 виданий Харківським юридичним інститутом 25 червня 1990 року (реєстраційний №1819).

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №000090 видане 29.03.2017 року, на підстав рішення Ради адвокатів Херсонської області.

Стаж безперервної юридичної практики: 25 років.

Якщо ви відвідали мій сайт, то напевне, зіткнулися з проблемою правового характеру і потребуєте допомогі адвоката у Херсоні. Я надаю юридичні послуги у різних галузях права та намагаюся успішно вирішити найскладніші завдання своїх клієнтів, виходячи із понад 25-річного досвіду безперервної юридичної практики. Весь перелік послуг розміщений у розділі Послуги.

У випадку, коли вам потрібна юридична консультація і ви звертаєтеся до практикуючого адвоката, то отримуєте, не тільки якісний захист власних прав та інтересів, але й доступ до правосуддя взагалі.

Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», захист інтересів Клієнтів здійснюю на принципах верховенства права, законності, незалежності та конфіденційності. Не беруся за судову справу без впевненності її виграти. Так, існуюча судова практика вищих судових інстанцій дозволяє професійному адвокату прогнозувати результат розгляду справи з вірогідністю на 100%.

Гарантується:

  • забезпечення індивідуального підходу до кожного клієнта, і з урахуванням судової практики, правових позицій Верховного суду України
  • повідомлення Клієнту про реальні перспективи у конкретній судовій справі